Cenaze Nakil Hizmetleri

Çoğunlukla hasta nakilleri için kullanılan hava ambulanslar bazı durumlarda cenaze nakli içinde kullanılabiliyor. Genellikle yurt dışından gelecek cenazeler için ya da hızlı getirilmesi gereken cenazeler için bu hizmeti almanız mümkün. Hava ambulans ile cenaze nakli diğer uçaklara göre oldukça avantajlıdır bunun nedeni ise cenazeye özel donanımları ve bölümlerinin bulunmasıdır.

Normal uçaklar ile de cenaze nakli yapmak mümkündür ancak gerekli donanımları bulunmadığından dolayı bu yöntem pek mantıklı olmaz. Ancak hava ambulans ile cenaze nakli esnasında cenazeniz soğutmalı özel bölmelere konularak oluşabilecek kokular ve kötü durumların önüne geçilmiş olur. Aynı zamanda cenazenizin yüklenme, indirme ve taşınması kısmında istenmeyecek durumlar ile karşılaşılmaz.

Cenaze Nakil Hizmetleri Ankara

Hava ambulans ile cenaze nakli fiyatları sanıldığının aksine çok yüksek değildir. Net fiyat tabiî ki transfer edilecek mesafeye ve bazı durumlara bağlıdır bu yüzden net bir fiyat vermek çok doğru olmaz ancak oldukça uygun fiyatlara cenaze nakli yapmak mümkündür. Cenazenizin en doğru biçimde ve hijyen kurallarına uygun, tüm gerekli donanımlar sağlanmış şekilde taşımak için hava ambulans ile cenaze nakli hizmetini alabilirsiniz.